Nieuw aspirantbestuurslid wpV: Jos Dols

Sinds kort hebben we een nieuw aspirant-bestuurslid bij het Wijkplatform Vrangendael: Jos Dols.

Jos zet zich al jaren in binnen onze wijk, is ook al jaren één van de vaste bezoekers van het wijkoverleg, is positief kritisch, heeft tal van leuke en creatieve ideeën, maar maakt ook al sinds het begin deel uit van de werkgroep DaCapo. Met name de boombanken in het 'Hart van Vrangendael' is één van zijn ideeën. Hij merkt zaken op, combineert en legt verbanden, stemt af en regelt het: met dit geweldige, maar vooral unieke resultaat tot gevolg!!

Wij zijn ontzettend blij dat Jos onderdeel wil uitmaken van het bestuur om samen met ons de schouders eronder te blijven zetten om bijv. activiteiten te organiseren, onderwerpen aan te kaarten bij onze ketenpartners en zo met name de leefbaarheid en saamhorigheid in onze wijk te verbeteren!!

Van harte welkom, Jos!!