Oplage & Verspreiding

De oplage van onze periodieke flyer is 1350 stuks. Samen met een aantal vrijwilligers zorgt het bestuur voor de verspreiding in onze wijk.

Op deze wijze willen we als bestuur dan ook een welgemeend dankjewel uitspreken aan de vrijwilligers (groot en klein) die ons helpen bij de verspreiding. Mede door hun hulp en inzet belandt de flyer telkens tijdig voor het eerstvolgende wijkoverleg in uw brievenbus. Gewoonweg super deze hulp en door het hele bestuur heel erg gewaardeerd!!

Vrangendael bestaat uit de volgende straten (in alfabetische volgorde). Hier worden dan ook onze flyer bezorgd:
* Amelbergastraat;
* Bachstraat;
* Battastraat;
* Beethovenstraat;
* Benedictastraat;
* Broeksittarderweg (tot aan Broeksittard);
* Burg. Arnoldtsstraat;
* Burg. Gijzelsstraat;
* Burg. Heijnenstraat;
* Burg. Kampsstraat;
* Burg. Lunenschloszstraat;
* Burg. Schmitzstraat;
* Burg. Schrijenstraat;
* Burg. Wemansstraat;
* Ceciliastraat;
* Chopinstraat;
* Debussystraat;
* Hemelsley (kruising Broeksittarderweg tot aan rotonde Winston Churchilllaan);
* Hollmanstraat;
* Kerkvoor (tot aan Past. Rayenstraat);
* Kollenbergerhof;
* Lahrstraat;
* Mozartstraat;
* Past. Rayenstraat;
* Past. Verbeekstraat;
* Pres. Kennedysingel;
* Relindistraat;
* Schubertstraat;
* Sweelinckstraat;
* Swentiboldstraat;
* Vastradastraat;
* Verdistraat;
* Vrangendael;
* Winston Churchilllaan (even).

Op speciaal verzoek wordt onze flyer ook bezorgd in de Listzstraat.

Wilt u iets onder de aandacht brengen van de bewoners in onze wijk? Via de flyer of via de website?
Neem dan contact op met het betreffende bestuurslid: Marielle. Contactgevens treft u aan bij Belangrijke telefoonnummers, Alle nummers op een rijtje. Natuurlijk kunt u ook ons contactformulier gebruiken bij Vragen? bovenaan onze website en ons uw nieuws direct toesturen.

Het kan zo zijn dat er te weinig ruimte beschikbaar is in de betreffende flyer-editie. We streven er echter altijd naar ook uw input zoveel mogelijk mee te nemen en te publiceren. We behouden ons het recht een aangeboden artikel in te korten of aan te passen. Dit geldt zowel voor de flyers als voor de website.

Onze wijk vanuit de lucht

Plattegrond Vrangendael